TOMEAΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

Παρακαλούνται όσοι φοιτητές/φοιτήτριες των Τμημάτων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας χρειάζονται συμπληρωματική υποστήριξη για κάλυψη κενών και περαιτέρω επεξηγήσεις για τη διδακτέα ύλη και όσοι φοιτητές/φοιτήτριες δεν έχουν επικοινωνήσει ακόμα με τη διδάσκουσα να προσέλθουν στο γραφείο της διδάσκουσας (Γ20, β’όροφος, τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης, έναντι υπεραστικού σταθμού ΚΤΕΛ) τη Πέμπτη 31/03 μεταξύ 20.30-21.30  ή την Παρασκευή 01/4 από τις 09.00 έως τις 10.00.

Όσοι φοιτητές/φοιτήτριες δεν μπορούν να προσέλθουν τις συγκεκριμένες μέρες και ώρες καλούνται να επικοινωνήσουν με τη διδάσκουσα μέσω μειλ ( Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. ) ή τηλεφώνου (6973270524, 2111980830) προκειμένου να γνωρίσουν την ύλη που έχει καλυφθεί μέχρι τώρα.

Η διδάσκουσα, Ντιάνα Κάκαρη